Alicja Stankiewicz
 
    Coach ACC ICF, 
    Certyfikowany COACH metody CoachWiseTM, Trener, Psycholog    

Ukończyłam Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej w Warszawie (SWPS), oraz studia podyplomowe z zakresu Zarządzanie Zasobami Ludzkimi w Akademii Leona Koźmińkiego (ALK). Jestem certyfikowanym coachem metody CoachWise™ rozszerzonego szkolenia dla profesjonalnych coachów a także akredytowanym coachem International Coach Federation (Associated Certified Coach – ACC) Jako członek ICF podlegam ciągłemu dokształcaniu, supervizjom oraz obowiązującym mnie zasadom pracy zgodnej z etyką międzynarodowej organizacji Coachów. kodeks etyczny ICF


Jestem trenerem osobistym i psychologiem z zamiłowania i chęci.

Moja droga do odkrycia siebie, swoich pasji i tego co chcę robić wiodła przez lata doświadczeń i pracy z różnymi ludźmi w firmach międzynarodowych, doradztwa personalnego oraz podczas szkoleń dorosłych i młodzieży, aby ostatecznie doprowadzić mnie do stacji positive way coaching. 

Z dnia na dzień przekonywałam się gdzie jest moje miejsce i co tak naprawdę chcę robić. Sama na sobie doświadczyłam mocy pokonywanej drogi, budowania własnej tożsamości, odkrywania swojej pasji i sensu życia. Moja podróż wiodła różnymi ścieżkami, szlakami, drogami. Czasami szłam pod prąd a czasem jechałam z prądem lub pędziłam autostradą by ścigać się z wiatrem. Były też chwile gdy musiałam się zatrzymać by usunąć powalone na trasie drzewa, ominąć korek, sprawdzić mapę, lub wybrać dogodny objazd. Każda z tych sytuacji nauczyła mnie jak prowadzić Ciebie w Twojej podróży do upragnionego miejsca na ziemi.

Oczarowana mocą możliwości jakie daje świadomość własnych talentów i ich pozytywnym wpływem na ludzkie działania proponuję Ci sesje indywidualne lub grupowe. Sama wybierz co jest dla Ciebie lepsze a wtedy wspólnie wyruszymy w Twoją podróż.

 

Jako coach korzystam z różnych metod i technik wspomagając rozwój moich klientów holistycznie.  Pracuję w oparciu o psychologię pozytywną, Gestalt, psychologię humanistyczną, poznawczą czy behawioralną. Ukończyłam kurs Racjonalnej Terapii Zachowania, którego techniki wykorzystuję w coachingu i szkoleniach. Wspólnie z klientem pracując systemowo, skupiam się na rozwiązaniu i racjonalnym podejściu do życia. Posiadam też Certyfikację narzędzia do idenyfikacji i rozwoju osobowiści Extended DISC®

W pracy z ludźmi staram się łączyć swoje doświadczenie zawodowe i życiowe z rzetelnym wieloletnim przygotowaniem merytorycznym jako Coach i psycholog.

 

 

Praca z ludźmi jest dla mnie jak odkrywanie nowych lądów. W każdym znajduję coś ciekawego. Lubię ich słuchać. Klienci twierdzą, że jestem elastyczna i potrafię się dostosować. Czasem idę pod prąd dzięki czemu odkrywamy nowe zakamarki ludzkich pragnień i możliwości.

Klienci, z którymi pracuję to dla mnie nie nazwy firm ale Ludzie, którzy poszukują nowych rozwiązań, możliwości i celów. Osoby gotowe na zmiany, otwarte na doświadczenie i działanie.

Największą nagrodą jest: błysk w oku drugiego człowieka gdy znajduje odpowiedź na swoje pytania i zaczyna mu się chcieć podejmować wyzwania.

Prywatnie żona i mama wspaniałej córki. Kocha góry i ciepłe morze Pasjonatka śpiewu, tańca, muzyki i artyzmu w każdej postaci bo artystą można być z każdym miejscu, o każdej porze i w każdej dziedzinie którą się kocha.