Pracuję w myśl zasady:

Nie ważne jest to co było liczy się tylko przyszłość.

 
Zanim zdecydujesz się na pracę ze mną, zapraszam na bezpłatną konsultację, na której zadam Ci kilka pytań. Ja poznam Ciebie a Ty poznasz mnie. Opowiem jak widzę naszą współpracę i zaproponuję sposób prowadzenia naszych spotkań.
 

Coaching w 7 krokach
 
 
W ramach stworzonego programu POMAGAMY LUDZIOM ŁAPAĆ MOTYLEpodczas naszych spotkań pracujemy zgodnie z następującymi krokami:


 
  1. Co mnie sprowadza? - czyli poznaj siebie i to co chcesz zmienić w swoim życiu?
Na początek sprawdzasz co jest dla Ciebie ważne w życiu, jakie są Twoje preferencje, potrzeby, systemy wartości. Zbierasz informacje na temat swoich pragnień i potrzeb.
 
  1. Czego chcę? - czyli kim chcę być, jakie są moje marzenia i wizja przyszłości
Teraz jasno i konkretnie określasz swoje aspiracje oraz wizję tego co chcesz i możesz osiągnąć. Poszukujesz wartości jakimi chcesz się kierować, jakie są dla Ciebie pożądane i oczekiwane. Określasz jaka jest w tej wizji rola rodziny, jakie są oczekiwania rynku pracy i inne obiektywne i subiektywne uwarunkowania. Otwierasz się na nowe możliwości, doprecyzowujesz cel i podejmujesz się realizacji swojego dążenia.
 
  1. Co mam? - czyli kim jestem, jaki mam bagaż tu i teraz.
Na tym etapie uczysz się akceptacji dla siebie, swoich zainteresowań, wiedzy i umiejętności jakie już posiadasz. Sprawdzamy jakie są Twoje talenty o których jeszcze nie wiesz lub nigdy o nich nie myślałeś. Nie zapomnij o zdrowiu. Ważne abyś odpowiedział na pytania jak najbardziej szczerze. Jeżeli jest taka potrzeba – korzystamy z testu preferencji zawodowych aby Ci pomóc spojrzeć na siebie z innej strony. To pozwoli Ci poznać siebie lepiej, zaakceptować tę wartość jaką już masz i przede wszystkim zacząć lubić siebie takim jaki jesteś. To początek, który doda Ci siły i energii aby wyruszyć w drogę, o której marzysz.
 
  1. Jak zdobyć to czego chcę? – czyli którędy biegnie moja droga i co mogę na niej spotkać?
Wspólnie sprawdzamy opcje i możliwości dojścia do Twojego celu. Badamy co może stać Ci na przeszkodzie i jak sobie z tym poradzić. Odkrywasz możliwe drogi, poznajesz czy są one dla Ciebie odpowiednie, eliminujesz te, które nie są satysfakcjonujące lub szukasz sposobu na pokonanie przeszkód. Gdy pokonasz już wszelkie gremliny i znajdziesz metody wspierające i wzmacniające twoje działania – świat stoi przed Tobą otworem!
 
  1. Jak tam dotrę? – czyli plan określający kolejne kroki Twojego działania
Decydujesz co i kiedy konkretnie zrobisz. Dysponujesz dokładnym planem dostosowanym do Twoich możliwości, umiejętności i zasobów. Dokładnie wiesz jak rozłożone są te działania w czasie oraz kogo i gdzie szukać jako wsparcie swojego dążenia.
 
  1. Działam, sprawdzam, zmieniam – czyli wcielanie planu w życie
Zaczynasz swoją drogę kolejnych kroków. Coach służy Ci wsparciem i pomocą w razie gdy będziesz chciał omówić sposób realizacji kolejnych zamierzeń. Coach służy Ci inspiracją, motywacją i zagrzewaniem do działania a w razie potrzeby weryfikacją podejmowanych działań.
 
  1. Świętowanie – czyli celebrowanie sukcesu
Wspólnie świętujemy Twój sukces. Cieszmy się życiem i „złapanymi motylami”.
 
 
Program: POMAGAMY LUDZIOM ŁAPAĆ MOTYLE został stworzony z myślą o wszystkich tych, którzy szukają inspiracji i odwagi do robienia w swoim życiu rzeczy powszechnie uznanych za niemożliwe. Wierzę, że siła i wiara połączone z odwagą otwierają szerokie możliwości dla ludzkich działań i pragnień.