„Alicja jako Coach jest osobą, która potrafi słuchać, zadawać wnikliwe pytania, dopytywać. Sesje prowadzone były zgodnie z wyznaczonymi celami. Coaching z Alicją jest prawdziwą przyjemnością, ponieważ: czułam, że jestem słuchana, a uwaga Coacha była skoncentrowana tylko na mnie i rozmowie ze mną. Sesje były wykorzystywane bardzo efektywnie. Podczas ostatniej sesji udało mi się znaleźć odpowiedzi, rozwiązania na wyznaczone cele i spojrzeć z nowej perspektywy na życie. Dostałam narzędzie, które pomogło mi podjąć decyzję dotyczącą dalszej kariery zawodowej. Za wszystko bardzo dziękuję."
Sylwia O.
 
 
„Coaching z Alicją to inspirująca droga w głąb siebie. Najważniejsze dla mnie było wzmocnienie i odkrycie dawno zakopanych „skarbów”. Wróciła odwaga i wolność. Strefa komfortu, która dawała złudne poczucie bezpieczeństwa została „uwolniona” i przełamana dzięki pomocy Alicji. Długo nie trzeba było czekać na efekty. Alicjo, dziękuję!
 
Szczerze polecam Alicję, jako cocha. Sesje prowadzone profesjonalnie, z pełnym wyczuciem klienta i ogromną życzliwością.
 
Dla tych wszystkich, którzy nie boją się marzyć, szukają siebie prawdziwych i chcą nadać kierunek, aby móc urzeczywistnić to, co w sercu – polecam sesje z Alicją!
 
Uważam, iż bardzo pomocne w profesjonalnym prowadzeniu sesji coachingowych jest posiadanie przez Coacha wykształcenia z dziedziny psychologii. Alicja takie posiada, co pozwala na pracę w atmosferze bezpieczeństwa, zaufania i zrozumienia.”
Agnieszka S.


 
"Coaching z Alicją pozwolił mi zrozumieć lepiej czego chcę, poszerzył i wyostrzył moją wizję. Dało mi to dużą motywację i energię do działania.
Dzięki sesjom zacząłem dostrzegać w sobie nowe zasoby i znacznie  więcej możliwości na zewnątrz. Alicja pomogła mi złamać schematyczne sposoby myślenia, które ograniczały podejmowanie prób i działań. Coaching porównał bym do podróży, która za każdym razem zaskakuje czymś nowym i pokazuje, że granica pomiędzy tym co niemożliwe a możliwe zaciera się na Twoich oczach.”

Pozdrawiam serdecznie,
i jeszcze raz dzięki za Twój udział w moim rozwoju:)
Zbigniew G.„Witaj Alicjo,

Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję za nasze spotkania. W poniedziałek miałem odczucie, że czegoś mi brakuje, do czegoś się nie przygotowałem.  Najważniejsze jest to, że pomimo skończonej naszej sesji, została mi świadomość i poczucie własnej wartości, dzięki którym odważniej stąpam w życiu prywatnym jak i zawodowym.
 
Jako coach uświadomiłaś mi, że nie warto jest bać się tego co nas czeka za "zakrętem". Dzięki temu chcę iść wyznaczoną drogą do swojego szczęścia.
 
Gdy wcielałaś się w rolę mentora, uwielbiałem Cię słuchać i czekałem na rady, które zawsze brałem do siebie i teraz wcielam je w życie.
 Marzę, abym w przyszłości miał jeszcze możliwość współpracy z Tobą ;)
 
Życzę samych sukcesów w dalszej pracy, oraz mnóstwo cierpliwości i motywacji przy takich klientach jak ja 
J
 
Serdecznie Pozdrawiam
Piotr K.
Świadomy bliskości i realizacji swojego wymarzonego celu