Positive Way - SKUTECZNA DROGA DO CELU

To wsparcie w kierowaniu rozwojem Twoich umiejętności oraz kompetencji  w dążeniu do celu, w wybranej przez Ciebie dziedzinie, w oparciu o partnerską relację i wzajemne zaufanie,  abyś poczuła swoją pasję i pozytywną energię, dzięki której wyzwolisz drzemiące w Tobie pokłady siły, zamiłowań i wiary w stojące przed Tobą wybory i możliwości prowadzące do tego czego pragniesz.
  • Myślisz o zmianie w swoim życiu? Masz głowę pełną pomysłów tylko nie wiesz, w którą stronę pójść? A może utknęłaś w jednym miejscu i czujesz, że powoli zaczyna Ci brakować tlenu i skrzydeł aby wznieść się wyżej – to the top of your dreams?
  • A może stoisz przed wyzwaniem i chcesz sprostać coraz bardziej wymagającej rzeczywistości, zmienić swoje zachowanie, podjąć jakieś działanie, nauczyć się podejmowania decyzji, zarządzania własnym czasem, rozwiązać jakiś problem i poczuć się wartościowym człowiekiem? Jeśli według Ciebie nadszedł czas na poszukiwanie i wykreowanie dla siebie najlepszej wizji życia prywatnego lub zawodowego – zapraszam do współpracy

Dzięki pozytywnemu drogowskazowi własnych talentów, odnajdziesz swoją niepowtarzalną drogę, która sprawiać będzie, że poczujesz się dowartościowana, pewna siebie i otwarta na czekające Cię zmiany. Nareszcie ruszysz do przodu ! Wyruszysz w podróż z poczuciem kontroli nad własnym życiem. Sama weźmiesz w ręce kierownicę i zadecydujesz jakimi drogami podążać aby osiągnąć zamierzony cel. 

Jeżeli nie jesteś przekonana czy jest to dla Ciebie – zapraszam do sprawdzenia swojego poziomu zadowolenia w formie testu.

Moim celem jest motywowanie, wspieranie i inspirowanie Ciebie w dążeniu do zmiany i indywidualnego rozwoju w taki sposób abyś skutecznie dotarła w takie miejsce , o którym marzysz !

Jako coach, trener i psycholog oddaję się mojej pracy z pasją i pełnym zaangażowaniem korzystając w pełni ze swojej wiedzy, doświadczenia osobistego i zawodowego a także z kreatywności aby nasze spotkania były siłą napędową dla Twoich działań.

Zapraszam do kontaktu:

Alicja Stankiewicz, Life & Career Coach

Trener, Psycholog

tel:601-063838 , mail: alicja.stankiewicz@positiveway.pl